Česká verze English version
CKP Chrudim

Vážení obchodní partneři a zákazníci.
Dne 15.11.2019 nám díky povětrnostním vlivům spadl strop v prodejně v Chrudimi, Průmyslová 7. Nyní budeme fungovat v omezeném režimu, ale i tak se bude snažit plnit Vaše přání. Prodejna je uzavřena ale prodej bude probíhat ve vedlejším skladu.
Děkujeme za pochopení.

Elektrické nářadí

Zajišťujeme prodej elektrického nářadí značek Bosch, Dewalt, Makita, Metabo, Narex, ProTool a dalších. CKP Chrudim a.s. je autorizovaným prodejcem nářadí. Nabízíme kvalitní elektrické nářadí od renomovaných výrobců. V naší nabídce nářadí najdete široký sortiment strojů, jejich příslušenství a spotřebního materiálu - vrtačky, brusky, bourací kladiva, pily, šroubováky, AKU nářadí, horkovzdušné pistole, průmyslové vysavače, kompresory, pneumatické nářadí a mnoho dalšího. Z naší nabídky elektrického nářadí si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Elektrické ruční nářadí, které si u nás můžete zakoupit, umíme také opravit. Opravy elektrického nářadí zajišťujeme ve vlastním servisním středisku. Více informací najdete v sekci Servis elektrického nářadí.

Narex

Nabízíme vrtačky, kladiva, aku techniku, utahováky, brusky, nůžky, prostřihovače, pily, hoblíky a příslušenství od společnosti Narex.


Festool

Prodáváme AKO šroubováky, vrtačky, kladiva, vrusky, vysavače a pily společnosti Festool


Makita

Aku stroje, vrtací a sekací kladiva, brusky, nůžky a prostřihovače, hoblíky, frézky, pily a sady nářadí najdete v naší nabídce značky Makita.


Metabo

Prodáváme nářadí značky Metabo, najdete u nás aku stroje, vratcí a sekací kladiva, brusky, nůžky a prostřihovače, hoblíky, frézky, pily a sady nářadí Metabo.


Bosch

V naší nabídce elektrického nářadí od společnosti Bosch naleznete vrtačky, vrtací a sekací kladiva, AKU nářadí, úhlové bruky, brusky a hoblíky, pily a vysavače.


Milwaukee

Od roku 1924 se společnost pyšní výrobou inovativních a kvalitního elektrického nářadí pro profesionální uživatele.


BOW

Společnost BOW dodává tvářecí a obráběcí stroje, kompresory, pneumatické nářadí, ohýbačky profilů, zakružovačky profilů, vrtačky, brusky dvoukotoučové a pásové, soustruhy, frézky, pásové pily, svěráky a paletové vozíky.


Bomar

Firma BOMAR, spol. s r.o. nabízí více než 50 typů pásových pil, které doplňuje bohatý program manipulačních systému obsahující dopravníky materiálu, délkové dorazy a podavače.


Creusen

V naší nabídce kovoobráběcích strojů od společnosti Creusen naleznete pásové brusky, kombinované brusky, dvoukotoučové brusky, dvoukotoučové destičky, sloupové a stolní vrtačky.


Alfa in

Nabízíme svářečky, svařovací stroje a hořáky od Alfa in.


Esab

Vše pro sváření, to jsou produkty od značky Esab. U nás nejdete svářecí dráty, svářecí elektrody a svářecí kukly od společnosti Esab.


Dronco

Brusné a řezné kotouče, diamantové kotouče a lamelové kotouče od společnosti Dronco.


Klingspor

Společnost KLINGSPOR využívá již déle než 100 let standardy technologie broušení z celého světa.


Rojek

V naší nabídce sortimentu společnosti Rojek najdete drtiče dřevní hmoty, špípač dřeva.

Prodejna Chrudim

Adresa

Průmyslová 7
537 01 Chrudim IV

Provozní doba

Po - Pá 7:00 - 17: 00Prodejna Vysoké Mýto

Adresa

Nám.Přemysla Otakra II. /203
566 01 Vysoké Mýto

Provozní doba

Po - Pá 8:00 - 12:00
13:00 - 16:30
So 8:00 - 11:30