Obchodní politika

Dámy a pánové, vážení obchodní partneři!

Hlavní činností akciové společnosti CKP Chrudim a.s. je distribuce strojů, nástrojů, nářadí a ostatních potřeb pro řemeslníky a strojírenství. V této oblasti pracujeme od roku 1991 a naše společnost se stala jedním z významných prodejců tohoto sortimentu v České republice.

CKP Chrudim a.s. má dva akcionáře, kterými jsou Oldřich Kliment a společnost SLC a.s.. Naše obchodní společnost za dobu své existence prošla dynamickým vývojem. Zpočátku jsme se zaměřili hlavně na prodej a servis nářadí pro stavební firmy.

Obchodní politika

Postupně se našimi zákazníky staly hlavně strojírenské firmy a my se orientujeme stále více na sortiment dodávek nástrojů pro obrábění kovů.

Nabízíme tuzemským zákazníkům výrobky renomovaných českých i zahraničních značek. Sortiment naší nabídky se neustále přizpůsobuje novým a rostoucím požadavkům zákazníků, jejich modernizovanému strojnímu vybavení a používané technologii výroby. To klade vysoké nároky na všechny naše zaměstnance, jejichž kvalifikaci věnujeme trvalou pozornost.

Zaměstnancům, kterých je v současnosti 65, v rámci motivačního programu firma přispívá až 100% na jejich individuální kapitálové životní pojištění. Také způsob distribuce zboží v minulosti doznal změn. Od původního prodeje zboží „přes pult" jsme samozřejmě neustoupili, ale největší objem zboží dopraví naši obchodní zástupci až k zákazníkovi sami. Právě v úzké spolupráci obchodních zástupců se zákazníky v regionech vidíme klíč k dosažení úspěchu na trhu.

Zákazníkovi podřizujeme v naší organizaci vše. Zavedli jsme systém řízení jakosti, který v roce 2001 shledala firma SGS International Certification Services AG v souladu s normou EN ISO 9002 : 1994. V roce 2004 stejná firma provedla novou certifikaci dle normy jakosti ISO 9001 : 2000. Na základě znalosti potřeb svých zákazníků jsme se rozhodli rozšířit počínaje rokem 2005 svoji činnost o vlastní výrobu nástrojů a nabídnout na trh cenově přijatelnou alternativu kvalitních nástrojů pro obrábění kovů. Tato služba přinese zákazníkovi možnost obdržet i specializované nástroje v optimální dodací lhůtě. Chráníme životní prostředí. Jsme zapojeni do systému likvidace obalů společnosti EKO-KOM.

Chci vyjádřit přesvědčení, že naše společnost bude nadále patřit k těm, které nabízejí svým zaměstnancům zajímavou práci a jistotu a zákazníkům nejkvalitnější služby.

Oldřich Kliment
generální ředitel