Elektrické nářadí

Zajišťujeme prodej elektrického nářadí značek Bosch, Dewalt, Makita, Metabo, Narex, ProTool a dalších. CKP Chrudim a.s. je autorizovaným prodejcem nářadí. Nabízíme kvalitní elektrické nářadí od renomovaných výrobců. V naší nabídce nářadí najdete široký sortiment strojů, jejich příslušenství a spotřebního materiálu - vrtačky, brusky, bourací kladiva, pily, šroubováky, AKU nářadí, horkovzdušné pistole, průmyslové vysavače, kompresory, pneumatické nářadí a mnoho dalšího. Z naší nabídky elektrického nářadí si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Elektrické ruční nářadí, které si u nás můžete zakoupit, umíme také opravit. Opravy elektrického nářadí zajišťujeme ve vlastním servisním středisku. Více informací najdete v sekci Servis elektrického nářadí.

Narex

Nabízíme vrtačky, kladiva, aku techniku, utahováky, brusky, nůžky, prostřihovače, pily, hoblíky a příslušenství od společnosti Narex.


Festool

Prodáváme AKU šroubováky, vrtačky, kladiva, vrusky, vysavače a pily společnosti Festool


Makita

Aku stroje, vrtací a sekací kladiva, brusky, nůžky a prostřihovače, hoblíky, frézky, pily a sady nářadí najdete v naší nabídce značky Makita.


Metabo

Prodáváme nářadí značky Metabo, najdete u nás aku stroje, vratcí a sekací kladiva, brusky, nůžky a prostřihovače, hoblíky, frézky, pily a sady nářadí Metabo.


Flex

Profesionální elektrické a AKU nářadí firmy Flex - úhlové a přímé brusky, AKU nářadí, povrchové opracování kovů, řezání, AKU nářadí, povrchové opracování kovů, opracování povrchů, leštičky.


Bosch

V naší nabídce elektrického nářadí od společnosti Bosch naleznete vrtačky, vrtací a sekací kladiva, AKU nářadí, úhlové bruky, brusky a hoblíky, pily a vysavače.


Milwaukee

Od roku 1924 se společnost pyšní výrobou inovativních a kvalitního elektrického nářadí pro profesionální uživatele.


BOW

Společnost BOW dodává tvářecí a obráběcí stroje, kompresory, pneumatické nářadí, ohýbačky profilů, zakružovačky profilů, vrtačky, brusky dvoukotoučové a pásové, soustruhy, frézky, pásové pily, svěráky a paletové vozíky.


Bomar

Firma BOMAR, spol. s r.o. nabízí více než 50 typů pásových pil, které doplňuje bohatý program manipulačních systému obsahující dopravníky materiálu, délkové dorazy a podavače.


Creusen

V naší nabídce kovoobráběcích strojů od společnosti Creusen naleznete pásové brusky, kombinované brusky, dvoukotoučové brusky, dvoukotoučové destičky, sloupové a stolní vrtačky.


Alfa in

Nabízíme svářečky, svařovací stroje a hořáky od Alfa in.


Esab

Vše pro sváření, to jsou produkty od značky Esab. U nás nejdete svářecí dráty, svářecí elektrody a svářecí kukly od společnosti Esab.


Dronco

Brusné a řezné kotouče, diamantové kotouče a lamelové kotouče od společnosti Dronco.


Klingspor

Společnost KLINGSPOR využívá již déle než 100 let standardy technologie broušení z celého světa.


Rojek

V naší nabídce sortimentu společnosti Rojek najdete drtiče dřevní hmoty, špípač dřeva.